MerlinOne (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Tiada

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Caption
id: Keterangan

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: pixels
id: piksel

en: @remote could not be saved to @path.
id: @remote tidak bisa disimpan ke @path.
