MerlinOne (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
