MerlinOne (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: @remote could not be saved to @path.
nl: @remote kon niet opgeslagen worden in @path.

en: Media type
nl: Mediatype

en: Failed to fetch file due to error "%error"
nl: Ophalen mislukt door de fout '%error'

en: Upload location
nl: Upload-locatie
