MerlinOne (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Media
sk: Médiá

en: Caption
sk: Popis

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: pixels
sk: pixelov

en: @remote could not be saved to @path.
sk: @remote sa nepodarilo uložiť do @path.
