MerlinOne (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Media
gl: Medios

en: Caption
gl: Lenda

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: pixels
gl: píxeles

en: @remote could not be saved to @path.
gl: No se puido gardar @remote en @path
