MerlinOne (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Media
hi: मीडिया

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: pixels
hi: पिक्सेल
