MerlinOne (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Media
oc: Mèdia

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: pixels
oc: pixèls

en: @remote could not be saved to @path.
oc: Es pas estat possible d'enregistrar @remote a @path.
