MerlinOne (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Media
uk: Медіа

en: Caption
uk: Підпис

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Headline
uk: Заголовок

en: pixels
uk: пікселів

en: @remote could not be saved to @path.
uk: @remote не може бути збережено у @path.

en: Media type
uk: Тип носія

en: Failed to fetch file due to error "%error"
uk: Не вдалося вибрати файл через помилку "%error"
