MerlinOne (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: @remote could not be saved to @path.
bo: @remote་དེ་@path་ལ་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ།
