MerlinOne (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Headline
fi: Otsikko

en: pixels
fi: pikseliä

en: @remote could not be saved to @path.
fi: @remote ei voitu tallentaa polkuun @path.

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Failed to fetch file due to error "%error"
fi: Tiedoston haku epäonnistui "%error" virheestä johtuen.
