MerlinOne (8.x-2.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Caption
ru: Подпись

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: pixels
ru: пикселей

en: @remote could not be saved to @path.
ru: @remote не может быть сохранено в @path.

en: Media type
ru: Тип медиа

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ru: Не удалось получить файл из-за ошибки "%error"
