MerlinOne (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Caption
sv: Bildtext

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Headline
sv: Rubrik

en: pixels
sv: pixlar

en: @remote could not be saved to @path.
sv: @remote kunde inte sparas till @path.

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Failed to fetch file due to error "%error"
sv: Misslyckades med att hämta filen på grund av felet ”%error”
