MerlinOne (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Media
es: Multimedia

en: Caption
es: Etiqueta

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: Headline
es: Titular

en: pixels
es: píxeles

en: @remote could not be saved to @path.
es: No se ha podido guardar @remote en @path

en: Media type
es: Tipos multimedia

en: Failed to fetch file due to error "%error"
es: Falló al obtener el archivo debido a un error "%error"
