MerlinOne (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Media
fa: رسانه

en: Caption
fa: عنوان

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Headline
fa: عنوان

en: pixels
fa: پیکسل

en: @remote could not be saved to @path.
fa: @remote نمی‌تواند در @path ذخیره شود.
