MerlinOne (8.x-2.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Media
hu: Média

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Headline
hu: Címsor

en: pixels
hu: képpont

en: @remote could not be saved to @path.
hu: @remote nem menthető ide: @path.

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Failed to fetch file due to error "%error"
hu: Az adatkérés sikertelen volt, mert az alábbi hiba történt: %error

en: Upload location
hu: Feltöltés helye

en: The type of media entity to create from the uploaded file(s).
hu: A feltöltött fájlokból létrehozott médiaentitás típusa.

en: create a media type
hu: egy médiatípus létrehozása
