MerlinOne (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: pixels
hy: փիքսել
