MerlinOne (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Caption
it: Didascalia

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: pixels
it: pixel

en: @remote could not be saved to @path.
it: @remote non può essere salvato in @path.

en: Failed to fetch file due to error "%error"
it: Impossibile recuperare il file a causa dell'errore "%error"
