MerlinOne (8.x-2.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: pixels
km: ភីកសែល

en: @remote could not be saved to @path.
km: @remote មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ទៅកាន់ @path បាន​ឡើយ ។
