MerlinOne (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Caption
ro: Legendă

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: pixels
ro: pixeli

en: @remote could not be saved to @path.
ro: @remote nu poate fi salvat către @path.

en: Media type
ro: Tip media

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ro: Nu s-a reușit recuperarea de fișier din cauza erorii "%error"
