MerlinOne (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
