MerlinOne (8.x-2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Media
ug: مېدىيا

en: Caption
ug: تېما

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: @remote could not be saved to @path.
ug: remote ساقلىيالمىدى @path.
