Mermaid Diagram Field (1.0.4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Inline
es: En línea

en: Key
es: Clave

en: Caption
es: Etiqueta

en: Field types
es: Tipos de campo
