Mermaid Diagram Field (1.0.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Inline
et: Samal real

en: Key
et: Võti

en: Caption
et: Pealkiri

en: Field types
et: Väljade tüübid
