Mermaid Diagram Field (1.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Key
lt: Raktas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Field types
lt: Laukelių tipai
