Mermaid Diagram Field (1.0.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Key
vi: Khóa

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Modal
vi: Cách thức
