Mermaid Diagram Field (1.0.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: None
ar: لا شيء

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Key
ar: المفتاح

en: Caption
ar: شرح

en: Field types
ar: أنواع الحقل
