Mermaid Diagram Field (1.0.5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: None
az: Yoxdur

en: Inline
az: Xətdə

en: Key
az: Açar

en: Caption
az: Başlıq

en: Field types
az: Sahə növləri
