Mermaid Diagram Field (1.0.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: None
he: ללא

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Key
he: מפתח

en: Caption
he: כותרת (Caption)
