Mermaid Diagram Field (1.0.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: None
ja: なし

en: Inline
ja: インライン

en: Key
ja: キー

en: Caption
ja: キャプション

en: Field types
ja: フィールドタイプ
