Mermaid Diagram Field (1.0.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: None
sk: Žiadne

en: Inline
sk: V riadku

en: Key
sk: Kľúč

en: Caption
sk: Popis

en: Field types
sk: Typy polí

en: Modal
sk: Modálny
