Mermaid Diagram Field (1.0.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Key
ta: சாவி

en: Caption
ta: தலைப்பு
