Mermaid Diagram Field (1.0.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Inline
tr: Satır içi

en: Key
tr: Anahtar

en: Caption
tr: Başlık

en: Field types
tr: Alan tipleri
