Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Inline
be: Убудаваны

en: Key
be: Ключ

en: Caption
be: Загаловак

en: Field types
be: Тыпы палёў
