Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: None
cs: Žádné

en: Key
cs: Klíč

en: Caption
cs: Popisek

en: Field types
cs: Typy polí
