Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: None
el: Κανένα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Key
el: Κλειδί

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
