Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: None
hu: Nincs

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Key
hu: Kulcs

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Modal
hu: Felugró ablak
