Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: None
lv: Nav

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Key
lv: Atslēga

en: Caption
lv: Paraksts
