Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: None
pl: Brak

en: Inline
pl: Przed polem

en: Key
pl: Klucz

en: Caption
pl: Podpis

en: Field types
pl: Typy pól
