Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: None
ps: هېڅ يو

en: Inline
ps: ننليكى

en: Key
ps: کيلی

en: Caption
ps: نوم
