Mermaid Diagram Field (1.0.6) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: None
uk: Немає

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Key
uk: Ключ

en: Caption
uk: Підпис

en: Field types
uk: Типи полів

en: Modal
uk: Модальне
