Mermaid Diagram Field (1.0.7) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: None
de: Keine

en: Key
de: Schlüssel

en: Caption
de: Beschriftung

en: Extra settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Field types
de: Feldtypen
