Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: None
bo: མེད།

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
