Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: None
ca: Cap

en: Inline
ca: En línia

en: Key
ca: Clau

en: Caption
ca: Subtítol

en: Field types
ca: Tipus de camps
