Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: None
da: Ingen

en: Inline
da: Integreret

en: Key
da: Nøgle

en: Caption
da: Undertekst

en: Field types
da: Felttyper
