Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: None
eu: Bat ere ez

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Key
eu: Giltza

en: Field types
eu: Eremu motak
