Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: None
fa: هیچ

en: Inline
fa: درون خطی

en: Key
fa: کلید

en: Caption
fa: عنوان
