Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: None
fr: Aucun(e)

en: Inline
fr: En ligne

en: Key
fr: Clef

en: Caption
fr: Légende

en: Extra settings
fr: Paramètres supplémentaires

en: Field types
fr: Types de champs
