Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: None
id: Tiada

en: Inline
id: Sebaris

en: Key
id: Kunci

en: Caption
id: Keterangan

en: Extra settings
id: Pengaturan tambahan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
