Mermaid Diagram Field (1.0.8) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: None
nl: Geen

en: Key
nl: Sleutel

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Extra settings
nl: Extra instellingen

en: Field types
nl: Veldtypes
