Mermaid Diagram Field (1.0.9) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: None
fi: Ei mitään

en: Inline
fi: Avoin

en: Key
fi: Avain

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Extra settings
fi: Lisäasetukset

en: Field types
fi: Kenttätyypit
